AKADEMIA CERAMIKA

Chcesz zrealizować własny projekt? Potrzebujesz indywidualnego podejścia i większej pomocy w jego realizacji ? Pracy w swoim tempie ? To oferta właśnie dla Ciebie !

Akademia to warsztaty dostosowane do realizacji Waszych indywidualnych projektów z możliwością rozłożenia na kilka spotkań.

Na wykonanie niektórych pomysłów , np. malowanie ceramiki, zdobienie kolorowymi glinkami ( angobami), wykonanie pięknego sgraffito ( rodzaj „wydrapywanki” ), transferu, mozaiki ceramicznej i wielu innych potrzebujecie więcej czasu niż trwają zwykłe zajęcia. Dodatkowo często potrzebna jest przerwa w wykonywaniu pracy aby glina podeschła. Na zajęciach Akademii będziecie mieli wystarczająco dużo czasu na wykonanie nawet najbardziej wymagających projektów. Dodatkowo macie zapewnione przechowanie zabezpieczonych prac do kolejnego spotkania.

Spotkania w Akademii odbywają się we wtorki i trwają do trzech godzin ale możecie też przyjść tylko na jedną jeśli tylko tyle potrzebujecie. Akademia to warsztaty elastyczne które dopasujecie do własnych potrzeb.

Nie musicie mieć żadnych szczególnych umiejętności. Nie musicie mieć doświadczenia ani wiedzy o ceramice. Uczestnicząc w Akademii będziecie ją sukcesywnie zdobywać !

Akademia jest dla każdego kto kocha tworzyć 🙂 !!

Przesyłajcie swoje pomysły, projekty, zdjęcia ceramiki która Was zainspirowała.

Dzwońcie, pytajcie ! :-).

W Akademii możemy naprawdę wiele 🙂